Ζητείται Φαρμακοποιός ή Βοηθός Φαρμακείου | Φαρμακείο στον Καρέα Αττικής.

Περιγραφή

Φαρμακείο στον Καρέα, ζητά φαρμακοποιό με άδεια ασκήσεως επαγγέλματος  ή βοηθό φαρμακείου και ελάχιστη εργασιακή εμπειρία 2 χρόνων. Το φαρμακείο λειτουργεί με συνεχές ωράριο.

Βασικά Καθήκοντα

  • Εκτέλεση Συνταγών
  • Συνδυαστική Πώληση
  • Προώθηση Συμπληρωμάτων Διατροφής
  • Συμβουλές κοσμετολογίας και προώθηση καλλυντικών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ελάχιστη εργασιακή εμπειρία 2 έτη σε κοινοτικό φαρμακείο

–     Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος

  • Εμπειρία σε πωλήσεις και προωθητικές ενέργειες
  • Υπευθυνότητα και Συνέπεια
  • Ομαδικότητα
  • Επικοινωνιακές ικανότητες (γραπτές και προφορικές)
  • Κριτική σκέψη και ικανότητα λήψης αποφάσεων

Απαραίτητες Γνώσεις

  • Βασική γνώση κανόνων συνταγογράφησης
  • Δραστικές ουσίες φαρμάκων
  • Kαλή γνώση Αγγλικών (προφορικών και γραπτών)
  • Γνώση συστήματος μηχανογράφησης

Αίτηση – Αποστολή Βιογραφικού

Οι υποψήφιοι που ενδιαφέρονται  για την παραπάνω θέση εργασίας να στείλουν το βιογραφικό σας στο hr1@strabo.gr με τίτλο: το ονοματεπώνυμό σας και την θέση.

Όλες οι αιτήσεις θα εξεταστούν με πλήρη εχεμύθεια.

Η ομάδα του Pharmacy2020

Εναλλακτικά συμπληρώστε την παρακάτω φόρμα και άμεσα ένας εκπροσωπός μας θα επικοινωνήσει μαζί σας.

Posted in Management Blog, Εργασία & Καριέρα, Εργασία/ Φαρμακεία πελάτες.